займ на карту срочно
کد خبر: 33632 | سرویس: ورزش
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ | ساعت » ۱۷:۵۰

سرمربی رئال مادرید در نشست خبری از دلایل استعفایش گفت.

کیانسه :زین الدین زیدان امروز (پنج‌شنبه) در یک نشست خبری در والدبباس حاضر شد و با اظهارات خود درباره آینده‌اش همه را شگفت زده کرد.
سرمربی فرانسوی گفت: تصمیم گرفتم برای فصل آینده سرمربی رئال مادرید نباشم.
او افزود: این تصمیم را گرفتم چون دوست دارم این باشگاه به چیزهای بیشتری دست یابد. برای من و برای همه بهتر است این تغییر انجام شود و سال آینده در این تیم نباشم.
سرمربی پیشین رئال مادرید گفت: مادرید به من همه چیز داد. من همیشه به این باشگاه نزدیک بودم. برای افراد زیادی این تصمیم غیر قابل درک است اما برای من این چنین نیست. اکنون زمان تغییر است. همچنین این تغییر برای بازیکنان خوب است. به نظرم پس از سه سال کار کردن تصمیم مناسبی گرفتم. شرایط را درک می‌کنم و می‌خواهم از هواداران تشکر کنم. آنها چه در زمان مربیگری و چه در دوران بازی‌ام از من حمایت کردند.
به گزارش ایسنا و به نقل از آس، او ادامه داد: هواداران مادرید برای من عزیز هستند و می‌خواهم دوباره از حمایتشان قدردانی کنم. لحظات سختی وجود داشت، سوت‌های اعتراض آمیز شنیده می‌شد ولی این بخشی از باشگاه است. هواداران مادرید همیشه از تیمشان انتظار دارند اما بازیکنان به آنها نیاز دارند. می‌خواهم از همه تشکر کنم چون فوق العاده بودند.
ایسنا

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار