займ на карту срочно
کد خبر: 31125 | سرویس: جامعه
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ | ساعت » ۱۹:۱۵

مدیرعامل هلدینگ مالی، بانکی و سهام صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: بازنشستگان برنده قرعه کشی مرحله اول خرید خودروی قسطی در آبان ماه امسال می توانند به نمایندگی های ایران خودرو مراجعه کنند. 

به گزارش کیانسه از صندوق بازنشستگی کشوری، محمود طهماسبی، اظهار داشت: بازنشستگان کشوری برنده قرعه کشی خرید خودروی قسطی که روز گذشته مشخص شدند، می توانند در آبان ماه امسال به نمایندگی های مجاز ایران خودرو که برای این عزیزان تعیین می شود، مراجعه و نسبت به طی مراحل خرید خودروی قسطی خود اقدام کنند.
طهماسبی تاکید کرد: بازنشستگان کشوری تنها از طریق سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir از آخرین خبرها و خدمات این صندوق باخبر شوند.
وی افزود: اطلاعات تکمیلی درباره چگونگی خرید خودرو، شرایط و مراحل مختلف خرید برای هزار بازنشسته برنده قرعه کشی، از طریق سایت صندوق به زودی اطلاع رسانی می شود.
مراسم قرعه کشی مرحله اول خرید خودروی قسطی بازنشستگان کشوری دیروز (دوشنبه) برگزار و یک هزار بازنشسته کشوری متقاضی به قید قرعه مشخص شدند. همچنین قرار است تا سه ماه آینده، امکان خرید یک هزار دستگاه خودروی دیگر نیز برای بازنشستگان کشوری متقاضی فراهم شود.

برچسب ها:

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
  Subscribe  
مرا آگاه ساز اگر
جدیدترین اخبار